Değerli sektör mensupları

COVID-19'daki mevcut durum nedeniyle, şu anda hiçbir  belge yenileme (recertification) sınavları yapılamamaktadır.

Bu bir acil durum olduğundan, SECTOR Cert tarafından bu dönem için özel bir düzenleme uygulanmaktadır.  Bekleyen belge yenileme başvuruları için lütfen aşağıda belirtilen alternatif önlemlere bakın.

Bu alternatif  tedbirler, sizin ve müşterilerinizin, yeniden sertifikalandırma uygulamasına ek olarak, etkilenen sertifikalar için uzatma başvurusunu sektörcert®'e göndermemizi sağlayacaktır. Başvuru formu da ekte yer almaktadır.

Tamamlanmış ve imzalanmış başvurularınızı bekliyoruz.

Not; sectorcert® bu 6 aylık uzatma için herhangi bir ücret talep ETMEMİŞTİR.

Başka sorunuz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Banu Başbudak :

e-mail : banu@nonndt.com;

Cep Telefonu: 0530 675 57 57


Nizam Mahmutyazıcıoğlu:

nizam@nonndt.com;

Cep Telefonu:  0530 675 57 61

ALTERNATİF TEDBİRLER

Sertifikanın uzatılması için bir başvuru yapılmalıdır. İşveren başvuruyu, sertifika sahibinin yetkinliğine (yetenekleri, bilgisi, becerileri) ikna ettiğini ve ilgili yöntem için yetkisini uzattığını onaylamalıdır. İşveren (her zamanki gibi) dokümantasyon görevine sahiptir ve kararını uygun kanıtlarla kanıtlayabilmelidir (gerektiğinde).

Başvurunun alınmasından ve onaylanmasından sonra, belgelendirme kuruluşu sertifikanın süresini altı ay uzatacaktır (son kullanma tarihine göre). Başvuru sahibi, uzantının onayı olarak kullanılan bir PDF belgesi e-posta yoluyla alacaktır.

Sertifika yenileme sınavı altı aylık sürenin bitiminden önce yapılmalıdır. Sertifika yenileme sınavında başarılı olanlara, kalan süre için yeni bir sertifika verilecektir.

DÖKÜMANLAR

Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3 tahribatsız muayene ve Annex C2 - SECTOR A3 Bolt-On-Exam eğitimleri için ön başvuru formlarını bu sayfadan indirebilirsiniz.

SAYFAYA GİT

EĞİTMENLERİMİZ

NON NDT Bünyesindeki eğitmenlerimizin listesini yöntem ve seviye bilgilerini bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

EĞİTMENLERİMİZİ TANIYIN

EĞİTİM TAKVİMİ

2017 yılı eğitim programları takvimine ve ücretlendirme bilgilerine bu sayfa üzerinden erişelebilirsiniz ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TAKVİMİ İNCELE